Ślub – oferta

7 października 2021

Oferuję Wam reportażowe zdjęcia ślubne, na których staram się uchwycić przede wszystkim emocje Tego Najpiękniejszego Dnia.

Szukam światła, które podkreśli charakter uroczystości, niebanalnego kadrowania, chcę, żeby zdjęcia były ponadczasową pamiątką na lata.

Fotografie są zarówno kolorowe jak i czarno-białe.

Co oferuję?

Historię z tego wyjątkowego dnia – zwracam uwagę na wszystko dookoła, co podkreśli opowieść. Jestem do Waszej dyspozycji przez 10 godzin. W tym czasie fotografuję ceremonię, przyjęcie oraz krótki plener w okolicach sali weselnej. Nie ustawiam osób, nie reżyseruję, staram się uchwycić w ciekawy sposób emocje Wasze i gości, żeby zdjęcia były autentyczne.

Dostaniecie ode mnie obrobione zdjęcia oraz filmik z muzyką ze zdjęć. Zdjęcia oddaję w formie cyfrowej, w galerii na mojej stronie internetowej. Zdjęcia są zabezpieczone hasłem. Linka do galerii można w wygodny sposób przesłać do rodziny i znajomych, można z niej pobierać zdjęcia. Jest możliwość zamówienia pnedriva.

Do zdjęć cyfrowych dołączam foto album z materiałową oprawą. Album mogę zaprojektować sama, albo możemy zrobić to razem online. Album ma 20 stron.

Posiadam ukończony kurs liturgiczny dla fotografów w Archidiecezji Warszawskiej, dlatego mogę wykonywać zdjęcia w Kościele.

Ile czasu będziecie czekać na zdjęcia?

Zdjęcia oraz filmik są gotowe w ciągu 7 dni. Album w ciągu 14 dni od zaakceptowania przez Was projektu. Album wysyłam do Was kurierem lub Paczkomatem.

Ile to kosztuje?

Koszt pełnego reportażu ślubnego z weselem i albumem to 3500 zł.

Koszt ślubu z przyjęciem lub obiadem (do 3 godzin) i albumem to 2400 zł

Koszt samego ślubu i albumu to 1200 zł.

Pamiętajcie, że koszt to nie tylko robienie zdjęć. Zdjęcia to dopiero początek mojej pracy. Następnie czeka mnie selekcja setek zdjęć, wybór i obróbka spójnego materiału. Projektowanie i zamawianie albumu to też moja praca 🙂 Na koszt składa się również moje doświadczenie, umiejętność pracy w trudnych warunkach oświetleniowych w Kościołach czy Urzędach Stanu Cywilnego, gdzie jest ciemno i aby nie błyskać lampą w oczy używam dobrego sprzętu, który radzi sobie w tych warunkach. Mój profesjonalny aparat (Canon R6) zapisuje zdjęcia na dwóch kartach, dzięki czemu nie ma zagrożenia utraty reportażu. Do tego dochodzi koszt prowadzenia działalności gospodarczej i podatki. To wszystko wpływa na ostateczną cenę.

Co jeszcze mogę Wam zaproponować

Sesję plenerową w innym dniu – koszt 800zł.

Dodatkowe albumy dla Rodziców – od 300 zł (w zależności od ilości stron).

Odbitki na jedwabnym papierze – od 2 zł za sztukę.

Zobacz przypadek użycia ↗

Zobaczcie jak mogą wyglądać Wasze zdjęcia ♥

“To niesamowite, jak pewnego dnia ktoś wchodzi do Twojego życia i nie możesz sobie przypomnieć, jak kiedykolwiek żyłeś bez tej osoby”.