sesja komunijna

Sesja komunijna to godzinny, fotograficzny spacer, podczas którego zrobimy około 60 zdjęć. Będą zdjęcia indywidualne oraz z rodzicami/rodzeństwem.

Do takich sesji polecam zielone tereny – szczególnie parki, dzięki czemu mamy piękne, stonowane tło i nic nie odwraca uwagi od najważniejszej tego dnia osoby 🙂

Koszt sesji komunijnej to 750zł. W tej cenie są wszystkie zdjęcia w wersji cyfrowej oraz malutki albumik harmonijkowy o wymiarach 8x8cm, w którym jest 14-18 zdjęć lub 10x14cm, w których możemy umieścić do 14 zdjęć. 

Zdjęcia są gotowe w ciągu 2 dni – udostępniam je w galerii na mojej stronie internetowej, dzięki czemu łatwo przesłać zdjęcia do Dziadków i Rodziny.

Jest możliwość zamówienia albumu ze zdjęciami – w pięknej, materiałowej oprawie – jest to opcja dodatkowo płatna – album 20x20cm z 20 stronami kosztuje 280zł – (mogą się w nim znaleźć zdjęcia z samej sesji lub połączone ze zdjęciami z kościoła). Dodatkowy albumik harmonijkowy – idealny jako prezent dla Chrzestnych czy Dziadków to koszt 65zł za sztukę.

Wykonuję również reportaże z Komunii czyli zdjęcia przed kościołem i z przyjęcia (na przyjęciu jestem 2 godziny). Koszt reportażu to 950zł – w cenie są zdjęcia w wersji cyfrowej oraz albumik harmonijkowy.

Albumiki harmonijkowe:

Przepiękne albumy w materiałowej oprawie – najlepszy sposób na przechowywanie wspomnień: