sesja noworodkowa

Powitanie maluszka w domu to początek nowego rozdziału w życiu Twojej rodziny. Przychodząc do Twojego domu z aparatem chcę pokazać te pierwsze dni – czułość, bliskość, relację. Nie zapominam o Rodzicach, którzy są tak samo ważni jak dziecko. Uwielbiam fotografować Mamy! 🙂

Dostaniesz nie tylko zdjęcia, ale historię ułożoną przeze mnie w pięknym filmie ze zdjęć.

Jeżeli zdecydujesz się na album – to taka sama historia będzie w mięciutkim, personalizowanym albumie. To opowieść o Twoim dziecku, o jego pierwszych dniach i powitaniu na świecie – o tym kto jest dla niego ważny i bliski.

Ta historia pierwszych dni z każdym kolejnym miesiącem nabierze większej wartości. Dorastające dzieci są ciekawe tego jak wyglądały, kiedy się urodziły. Interesuje je wszystko, bo to coś, czego nie pamiętają. Zdjęcia zrobione samemu telefonem nie pokażą tej historii z tej samej perspektywy.

Album z czuła opowieścią może być jedną z najciekawszych książek w Twoim domu ♡

Sesja odbywa się w Waszym domu. Na zdjęciach najważniejszy jest maluszek, rodzice, rodzeństwo i zwierzaki 🙂

Podpowiem Wam jak się przygotować, aby nasza sesja wyszła perfekcyjnie. Nie ma znaczenia czy mieszkasz w dużym, jasnym domu, czy w ciemnym mieszkanku – mój aparat i tak wyczaruje cuda. Sesja trwa około 1,5 godziny.

Koszt takiej sesji to 850zł. W tej cenie są obrobione, wybrane przeze mnie zdjęcia, które pięknie pokażą Waszą historię. Nie ma limitu zdjęć – może to być 40 gotowych zdjęć, a czasem będzie to 70. Zdjęcia dostaniecie w galerii z hasłem na mojej stronie internetowej. Do tego stworzę film ze zdjęć z muzyką, który zazwyczaj wywołuje łzy wzruszenia u Mam i Babć ♡

Jeżeli będziecie chcieli zachować te wspomnienia na długie lata to będzie możliwość zamówienia albumu. Koszt albumu zaczyna się od 250zł, jego cena jest zależna od ilości stron.

Dlaczego warto zdecydować się na tego typu zdjęcia?

Noworodki zmieniają się momentalnie. Ich pomarszczona skórka, fałdki, grymasy, zaciśnięte piąstki, błoga mina po jedzeniu – to wszystko trwa chwilę i nigdy więcej nie będzie można tego powtórzyć.

Szczęśliwym, ale zmęczonym rodzicom ciężko uchwycić te momenty, dlatego warto je na zawsze zatrzymać w kadrze, a fotograf patrzy na Was inaczej, niż Wy sami. Cudownie jest zobaczyć jak widzi nas inna osoba.

Jeżeli chcesz, abym to ja udokumentowała Wasze pierwsze dni razem – odezwij się do mnie na maila lub telefonicznie.

email: dagmara.fotografessa@gmail.com

telefon: 507507562 (jeżeli nie odbieram, to mogę być na sesji – napisz wtedy smsa, a ja oddzwonię, kiedy będą mogła)