sesje o zachodzie słońca

Złote promienie słońca otulą Was pięknym światłem, a Wy razem z dziećmi będziecie się bawić, śmiać, tańczyć, przytulać – będzie czas dla dzieci i dla rodziców ♡ Czy nie przyjemnie byłoby spędzić tak jeden z letnich wieczorów?

Sesje plenerowe to spacer i zabawa, a nie sztywne i sztuczne pozowanie. Podpowiem Wam co zrobić, robić, aby wszystko wyszło naturalnie. Zdjęcia będą emocjonalne, pełne czułości – tak aby z każdego z nich delikatnie szeptało KOCHAM CIĘ. Sesja zdjęciowa będzie pamiątką i wspomnieniem beztroskiego lata.

Sama jestem mamą trójki dzieci i wiem, że dzieciaki szybka się nudzą. Dlatego nasze fotospotkanie będzie dynamiczne i pełne zabawy.

Sesje zrobimy około godziny przed zachodem słońca. Ponieważ godzina zachodu się zmienia, będziemy to ustalać indywidualnie przy rezerwacji terminu.

Podwarszawska plaża, łąki, stawy – wybierzemy miejsca, które będzie dla Was odpowiednie.

Koszt sesji to 480zł. W tej cenie dostaniesz 20 obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej, w indywidualnej galerii z hasłem. Do tego 5 wydruków w formacie 15×23.

Możesz też zdecydować się na wszystkie zdjęcia, dostaniesz wtedy też film ze zdjęć z muzyką – idealny na jesienne, chłodne wieczory, aby wspólnie z dziećmi powspominać lato. Koszt pełnego pakietu to 700zł. W tym pakiecie również dostaniesz wydruki – 10 wybranych zdjęć.

Na sesję umawiamy się około 1,5 godziny przed zachodem słońca – szczegóły i lokalizację ustalimy indywidualnie.